***Eftelya Otel***

0
Yorum Ekle 40

Otelimizin dünyanın her yerinden ağırladığı konuklarıyla Akçakoca’nın deniz, güneş ve kum konseptine uygundur. Ayrıca restoran kısmımızda eşsiz lezzetlerle Arjantin mutfağını beldeye taşıması ile günübirlik şehir dışından bile misafir çekmektedir. Turistik amaçlı seyahat edenler için mükemmel bir seçimdir. Otelimiz servis ve ürün kalitesini sürekli yenileyerek her zaman daha iyisini sunmak için çalışmaktadır. Otelimiz oda ve kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Farklı oda seçenekleriyle konfor ve kaliteyi bir arada sunmaktadır. 12 oda ve 30 kişi kapasitesine sahiptir. Shuttle ile misafirlerimize ekstra hizmet vermekteyiz. Talep edildiğinde, misafirlerimizi otogardan alarak otele ulaştırma hizmeti vermekteyiz.
Restoranımız, serpme kahvaltı ve A’la Carte hizmeti ile yemek çeşitliliği sunmaktadır. Arjantin mutfağını da misafirlerimize sunmaktayız. Restoran bölümümüzde 50 masamız mevcuttur. Bu bölümde maksimum 200 kişilik kapasite ile hizmet verebilmekteyiz. Otelimizde restoran dışında market hizmetimiz de mevcuttur. Restoranımızda çocuklu misafirlerimizin rahat yemek yiyebilmeleri için çocuk kulübümüz mevcuttur. Güvenli oyun alanında işinde uzman kişiler ile çocukların keyifli vakit geçirebilecekleri bir hizmet vermekteyiz. Otelimizin restoran bölümünde canlı müzik hizmetimiz de mevcuttur. Konaklama süresince kaliteli oda servisimiz ve deneyimli personelimiz ile misafirlerimizi evlerinde hissettirmeyi görev edindik.
08/10/2019 tarihinden itibaren Alaplı İskenderoğlu şirketi adı altında Eftelya Otel ve İskenderoğlu Restoran olarak hizmet vermekteyiz. Otel kısmımızda birçok yenilikler yapıp üst düzey misafirlerimize hizmet vermeyi prensip edindik. Restoran kısmımızda son derece modern yemek salonumuz ve Arjantin usulü taş üstünde bonfile yemeğimiz ile farkındalık yaratmaktayız.

İmkanlar

  • Alkol Serbest
  • Kablosuz İnternet
  • Kredi Kartı Geçer
  • Önceden Rezervasyon
  • Otopark

Google İle Yol Tarifi

Yorum Ekle & Yıldız

Your email is safe with us.

Your Rating
Rating images

Lokasyon :

Claim listing: ***Eftelya Otel***

Reply to Message

Sign In Akçakoca

For faster login or register use your social account.

[fbl_login_button redirect="" hide_if_logged="" size="large" type="continue_with" show_face="true"]
or

Account details will be confirmed via email.

Reset Your Password